Skip to main content

Półkolonie i obozy językowe
z Pracownią ABC

Summer Camp 2024

Chcesz, aby Twoje dziecko przeżyło niezapomniane, a przy tym aktywne i rozwijające wakacje? Szukasz sposobu na przełamanie jego nieśmiałości podczas komunikowania się w języku angielskim? Pragniesz, aby miało możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w praktyce? Jeżeli Twoja odpowiedź na przynajmniej jedno z powyższych pytań była twierdząca to znaczy, że jesteś we właściwym miejscu.
Wyjedź z nami na obóz językowy, poznaj życie w Anglii i szlifuj swoje umiejętności językowe w Wielkiej Brytanii
pełne wyżywienie
ubezpieczenie NNW
zakwaterowanie u angielskich rodzin
lekcje z native speakerami
W trakcie obozu odbędziemy całodniową wycieczkę do Londynu, a także wycieczkę do Jurasic Cliffs.

Już 22 czerwca rusza nasz Summer Camp 2024! To obóz letni, podczas którego uczestnicy szlifują swoje umiejętności językowe, przyglądają się z bliska życiu w Anglii i mają możliwość całkowitego zanurzenia się w brytyjskiej kulturze. Gwarantujemy, że Twoje dziecko zakocha się w Bournemouth - pełnej słońca nadmorskiej miejscowości, która okrzyknięta została letnią stolicą UK. W okresie wakacyjnym panujące tam temperatury sięgają rzędu 30 stopni Celsjusza - to zatem doskonałe miejsce nie tylko na naukę angielskiego, ale i pełen relaks.

Co zaplanowaliśmy?

  • Przelot samotem.
  • Całodniowa wycieczka do Londynu.
  • Zakwaterowanie w akademiku.
  • 20 h zajęć językowych z Native Speakerami.
  • Popołudniowa wycieczka.
  • Plażowanie.
  • Zajęcia z polskimi lektorami.
  • 3 posiłki dziennie.

Półkolonie z pracownią ABC

Lipcowe i sierpniowe dni to czas, w którym zapraszamy dzieci i młodzież na nasze półkolonie z językiem angielskim. To już kolejny rok półkolonii w Pracownia ABC - poprzednie edycje przyciągnęły dziesiątki dzieci z różnych zakątków Polski.

Dlaczego warto zapisać dziecko na półkolonie?

Podczas półkolonii, dzieci mają okazję do świetnej zabawy w klimacie swoich ulubionych filmów, bajek oraz książek. Uczestnicy naszych półkolonii zawsze mają dużo ruchu (w tym na świeżym powietrzu) oraz biorą udział w wielu grach i zabawach integracyjnych.

Dzięki codziennym zajęciom z angielskiego, które są dostosowane do każdego z turnusów, dzieci otwierają się na kolejnych rówieśników, rozwijając swoje umiejętności językowe oraz społeczne.

Z poprzednich turnusów wiemy też, że dzieci doceniają pyszne, zdrowe posiłki i pożyteczne wykorzystanie technologii w trakcie zajęć

Podczas półkolonii letnich w Pracowni ABC Twoje dziecko ma zapewniony nie tylko bogaty program atrakcyjnych zajęć oraz wyjść, ale również:

3 zdrowe, pełnowartościowe posiłki
ubezpieczenie
opiekę wykwalifikowanej i doświadczonej kadry
codzienne zajęcia z angielskiego

Film z poprzednich półkolonii