Półkolonie
w Pracowni ABC

Lipcowe i sierpniowe dni to czas, w którym zapraszamy dzieci i młodzież na nasze półkolonie z językiem angielskim. To już kolejny rok półkolonii w Pracownia ABC - poprzednie edycje przyciągnęły dziesiątki dzieci z różnych zakątków Polski.

Dlaczego warto zapisać dziecko na półkolonie?

Podczas półkolonii, dzieci mają okazję do świetnej zabawy w klimacie swoich ulubionych filmów, bajek oraz książek. Uczestnicy naszych półkolonii zawsze mają dużo ruchu (w tym na świeżym powietrzu) oraz biorą udział w wielu grach i zabawach integracyjnych.

Dzięki codziennym zajęciom z angielskiego, które są dostosowane do każdego z turnusów, dzieci otwierają się na kolejnych rówieśników, rozwijając swoje umiejętności językowe oraz społeczne.

Z poprzednich turnusów wiemy też, że dzieci doceniają pyszne, zdrowe posiłki i pożyteczne wykorzystanie technologii w trakcie zajęć

Podczas półkolonii letnich w Pracowni ABC Twoje dziecko ma zapewniony nie tylko bogaty program atrakcyjnych zajęć oraz wyjść, ale również:

3 zdrowe, pełnowartościowe posiłki
ubezpieczenie
opiekę wykwalifikowanej i doświadczonej kadry
codzienne zajęcia z angielskiego

Nasze półkolonie letnie przeszły również pozytywną weryfikację kuratorium oświaty oraz sanepidu, co tylko potwierdza, że nasze turnusy w wakacje 2022 są w pełni bezpieczne.

Dlaczego warto dołączyć do nas w wakacje?

Rodzice oddając dzieci pod naszą opiekę mogą spokojnie poświęcić się swoim obowiązkom i być w pełni spokojni o bezpieczeństwo swoich pociech.

W cenę turnusów wliczamy pełnowartościowe wyżywienie, a nasze półkolonie zawsze przechodzą pozytywną weryfikację przez sanepid i kuratorium.

Zajęcia w ramach półkolonii odbywają się z dala od popularnych czasozabieraczy, dzięki czemu dzieci w pełni mogą skupić się nad tematyczną nauką angielskiego oraz wszelkich aktywnościach, rozwijając swoją kreatywność i nawiązując nowe znajomości.

Dlaczego organizujemy półkolonie?

Opiekunowie półkolonii to wykwalifikowane i doświadczone osoby, które kochają pracę z dziećmi.

Organizacja zajęć dla najmłodszych to nasza pasja, dlatego robimy to z pełnym zaangażowaniem i wykorzystaniem wszystkich znanych nam technik. Chcemy, aby dzieci czuły się pewnie i bezpiecznie - jak w domu.

Dzięki temu od lat udaje nam się stworzyć wyjątkową atmosferę, która sprawia, że zaufało nam wielu rodziców, a ich pociechy wracają do nas.... i nie chcą wychodzić do domu!

Film z poprzednich półkolonii

Półkolonie w pracowni ABC

Zapisy na półkolonie