Skip to main content

ABC Business English

Zajęcia przygotowane są w oparciu o potrzeby kursanta aby zrealizować konkretny cel, który chce osiągnąć.

Pracujemy zwłaszcza na materiałach autentycznych, pobudzających wyobraźnię, stymulując do rozmowy oraz ciekawie wprowadzając użyteczne słownictwo i gramatykę. Od początku kładziemy nacisk na aktywną komunikację w języku obcym, przy jednoczesnym rozwijaniu pozostałych sprawności językowych, takich jak pisanie, czytanie oraz słuchanie.

Korzystamy z najnowszych technologicznych, platform językowych, filmów video i aplikacji komórkowych (Quizlet) w celu wzbogacenia procesu nauczania i podniesienia motywacji kursantów.

Pokazujemy jak pozostać w ciągłym kontakcie z językiem obcym, również poza zajęciami (Busuu, Duolingo)

Uczymy niezbędnych umiejętności biurowych w języku obcym np. pisania e-maili, prowadzenia rozmów telefonicznych, negocjowania, przedstawiania skutecznej prezentacji.

Pomagamy odnaleźć się i zyskać większą pewność siebie podczas biznesowych i prywatnych podróży zagranicznych.

Listy polecające

 • Łukasz Gawiński

  "(...) Obecnie bardzo chętnie zabieram głos w dyskusji w języku angielskim, ponieważ wiem, iż dam sobie radę, wiem że znajdę odpowiednie słownictwo aby być zrozumianym przez odbiorcę. "

  Łukasz Gawiński

 • Visscher Caravelle

  "(...) Dzięki nauce z Magdą znacznie poprawiłem swój zasób słownictwa oraz zrozumiałem wiele zagadnień z zakresu gramatyki, które na poprzednich kursach zostały pomijane."

  Marcin Liwandowski
  Młodszy Inżynier Procesu

 • Visscher Caravelle

  "(...) Już po kilku tygodniach nauki zauważyłem znaczną poprawę w komunikacji podczas relacji ze swoimi kontrahentami i innymi zagranicznymi podmiotami, a kolejne lekcje jeszcze bardziej motywowały do dalszej pracy."

  Łukasz Pijanowski
  Kierownik działu planowania materiałów

 • Shumacher Packaking

  "(...) Classes are prepared with full commitment, dynamism so I do not feel bored. We use many interactive tools to learn English in class. Particularly noteworthy is the knowledge of the teacher and her sense of individual needs as well as a nice and stress-free atmosphere. Thanks to such activities, I can actively use English to break the language barriers."

  Karol Wojtyla
  Coordinator of delivery

 • BHP Praktyk

  (...) Z pełną odpowiedzialnością polecam Panią Magdalenę. Jestem przekonany, że jest osobą, która sprosta wielu ambitnym zadaniom i spełni oczekiwania najbardziej wymagającego pracodawcy"

  Piotr Gierszewski
  Główny Specjalista BHP
  Inspektor PPOŻ

 • Visher Caravelle

  (...) Jestem bardzo zadowolony z przeprowadzonych zajęć i z całą odpowiedzialnością mogę polecić Panią Magdę Pulchny każdemu, kto potrzebuje rozwoju w nauce języka angielskiego."

  Krzysztof Miedziak
   Techical Specjalist / Global Support

 • Jeronimo Martins

  "(...) Thanks to Magdalena, I learned to live with English, which is a great value and a key change in my thinking. All these methods allowed me to make progress that was impossible so far." 

  Bartosz Ciuruś
   Dyrektor Operacyjny

 • Visscher-Caravelle

  "(...) Po przebytych zajęciach z Panią Magdaleną jestem w stanie swobodnie czytać oraz pisać email oraz w stopniu zdecydowanie większym rozumieć inne osoby, rozmawiające w języku angielskim, włączać się do rozmowy i ją kontynuować" 

  Miłosz Kopczyński
   Specjalista ds. planowania materiałów

 • MORiW

  "(...) Jako uczeń czułam się bardzo swobodnie na zajęciach, nie bałam używać się języka obcego (mimo świadomości, że nie zawsze jest on poprawnie użyty) i z niecierpliwością czekałam na kolejne zajęcia. " 

  Magdalena Brudniewicz
  Kierownik Informacji Turystycznej w Grudziądzu
  Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku w Grudziądzu


Audyt językowy

Przeprowadzam również Audyty językowe w firmach [np. dla jednego z największych producentów tektury i opakowań, zatrudniającego ponad 33000 osób w 13 zakładach w całej Europie].

Cel audytu językowego

 • sprawdza umiejętności językowe pracowników
 • pozwala na lepsze wykorzystanie predyspozycji zatrudnionych osób
 • ocenia przyrost wiedzy językowej
 • pomaga skontrolować wydatki na szkolenia
 • działa motywująco na pracownika

Cena: indywidualna, wedle potrzeb.


Zaufali nam m.in.: