Skip to main content
  • Teacher Training Day w Toruniu
    29 czerwiec 2023

    Teacher Training Day w Toruniu

W Pracowni ABC wierzymy, że ciągłe doskonalenie jest kluczem do zapewnienia efektywności i wysokiej jakości naszych zajęć. Dlatego jesteśmy dumni z udziału w różnego rodzaju szkoleniach, takich jak Teacher Training Day, które umożliwiają nam poszerzanie wiedzy i umiejętności. To pozwala nam tworzyć jeszcze bardziej inspirujące i efektywne lekcje języka dla naszych kursantów.

Cieszymy się, że możemy uczyć się od najlepszych i stworzyć atmosferę wzajemnego wsparcia, inspiracji i rozwoju w Pracowni ABC. Spotkania z renomowanymi ekspertami, takimi jak Jeremy Harmer, Adrian Underhill, Alex Warren, dr Grzegorz Śpiewak, Russell Stannard, Glen Standish, Christopher Walker, Milena Montalbano, Gwilym Piette, Emma Wooding i inni, były niezwykle wartościowe.

Podczas sesji warsztatowych i plenarnych nasze lektorki miały okazję praktycznie poznać metody i techniki, które jeszcze skuteczniej angażują naszych kursantów w proces nauki.

Ponadto, jako część międzynarodowej sieci, Pracownia ABC jest związana z International House - globalną szkołą językową posiadającą 140 oddziałów w 50 krajach na całym świecie. W trakcie listopadowej sesji egzaminacyjnej nasi młodzi kursanci będą mieli możliwość podejścia do egzaminu YLE Cambridge Exams pod nadzorem doświadczonych egzaminatorów z International House Toruń.