Skip to main content
  • Szkolenie z zakresu pozytywnej dyscypliny
    07 listopad 2022

    Szkolenie z zakresu pozytywnej dyscypliny

Nieustannie staramy się rozwijać i poszerzać kompetencje dla naszych uczniów. Z tego względu, w sobotę 5 listopada w Pracowni ABC zarówno nasze lektorki, jak i nauczyciele z Niepublicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Grudziądzu wzięli udział w szkoleniu z zakresu Pozytywnej Dyscypliny. Wydarzenie poprowadziła Agnieszka Pędzimąż, właścicielka Europejskiego Centrum Językowego Summit. Rozwijamy się dla Was!

W ubiegłą sobotę mieliśmy przyjemność uczestniczyć w szkoleniu o skutecznej komunikacji, zarządzaniu grupą oraz radzeniu sobie z trudnymi zachowaniami podopiecznych zgodnie z duchem Pozytywnej Dyscypliny. Warsztaty poprowadziła Agnieszka Pędzimąż, z którą mieliśmy okazję pracować już podczas konsultacji na temat metody nauki języka angielskiego Teddy Eddie. Tym razem jednak skorzystaliśmy z jej wiedzy i doświadczenia z zakresu Pozytywnej Dyscypliny. Możemy śmiało powiedzieć, że efekty przerosły nasze oczekiwania!

Czego dowiedzieliśmy się podczas szkolenia?

  • Poznaliśmy narzędzia komunikacyjne pomocne przy rozwiązywaniu problemów z uczniami
  • Poszerzyliśmy swoją wiedzą o nowe techniki motywacyjne, bez zastosowania systemu nagród
  • Nauczyliśmy się nowych metod budowania pewności siebie i poczucia własnej wartości u najmłodszych
  • Dowiedzieliśmy się, jak powinien wyglądać proces wdrożenia nowych narzędzi i strategii, w celu budowania relacji opartych na wzajemnym szacunku i zrozumieniu

Szkolenie z zakresu Pozytywnej Dyscypliny było świetnym doświadczeniem, z którego wyszliśmy bogatsi o nowe pomysły. Nabytą wiedzę z pewnością już niedługo zaczniemy stosować w praktyce.