Skip to main content
  • Summer CAMP 2023
    14 luty 2023

    Summer CAMP 2023

Lato to czas wakacji, w którym dzieci chcą wypocząć, zrelaksować się i zrobić coś interesującego. A co może być bardziej ekscytujące niż obóz językowy w jednym z najpiękniejszych miejsc w Anglii?

W Bournemouth, nadmorskiej miejscowości, która słynie z przepięknych plaż, temperatury latem sięgające nawet 30℃ oraz międzynarodowej atmosfery, dziecko może połączyć przyjemne z pożytecznym. W ciągu jednego tygodnia, od 19 sierpnia do 26 sierpnia, dzieci będą miały możliwość uczestniczenia w wakacyjnym obozie językowym, który zapewni im niezapomniane wakacje.

Program obozu został starannie zaplanowany tak, aby dzieci mogły poznać zarówno brytyjską kulturę, jak i doskonalić swoje umiejętności językowe. Dzieci będą miały okazję ćwiczyć swoje umiejętności językowe, ucząc się od nauczycieli - native speakerów. Ponadto, poza zajęciami, dzieci będą mogły korzystać z atrakcji nadmorskiego kurortu, w tym plażowania, wycieczki do Londynu oraz popołudniowych wycieczek. Na obóz dzieci wybiorą się pod opieką Magdaleny Pulchny oraz Marty Szymańskiej-Baran.

Największą zaletą obozu językowego jest zakwaterowanie u rodzin brytyjskich, które pozwoli dziecku na poznanie kultury i zwyczajów Wielkiej Brytanii. Dziecko będzie miało okazję spędzić czas z rodziną goszczącą, z którymi będzie spożywać śniadanie i kolację, dzięki czemu będzie mogło poznać zwyczaje i język angielski w naturalnym środowisku.

Więcej o obozie Summer Camp 2023 znajdą Państwo po linkiem: Summer Camp 2023

Regulamin, karty zgłoszenia i zgody rodziców na udział w obozie oraz inne dokumenty do pobrania znajdą Państwo tutaj: Do pobrania