Skip to main content
  • Kursy wakacyjne dla dorosłych. Dlaczego warto?
    16 czerwiec 2021

    Kursy wakacyjne dla dorosłych. Dlaczego warto?

Dlaczego wakacyjny kurs językowy to dobra inwestycja dla Ciebie?

  • Chcesz zainwestować w siebie?
  • W wakacje masz troszkę więcej czasu?
  • Wyjeżdżasz za granicę i chcesz poczuć się swobodnie?
  • Chciałbyś przypomnieć sobie zasady gramatyczne i rozwinąć swoją komunikację?

Jeśli na chociaż jedno z tych pytań odpowiedziałeś TAK, to wakacyjny kurs językowy jest jak najbardziej dla Ciebie. Niezależnie od tego, czy uczyłeś się już języka obcego, czy masz w planach dopiero rozpocząć swoją przygodę, wakacyjny kurs językowy to świetne połączenie przyjemnego z pożytecznym. Sprawdź, dlaczego to dobre rozwiązanie dla Ciebie.

Kurs wakacyjny, a podróże

Kto z nas nie lubi podróżować? Jeśli podróżujesz, język obcy będzie Ci z pewnością potrzebny. Oczywiście, możesz podróżować z słownikiem w ręku lub słownikiem w telefonie i wujkiem Google, ale po co? Czy o to chodzi? Nic nie zastąpi tego uczucia, kiedy sam będziesz mógł/-a się porozumieć, zamówić jedzenie w restauracji lub spytać o drogę za granicą albo porozmawiać przy basenie z nowo poznanym obcokrajowcem na każdy temat.

Twoja pewność siebie wzrośnie niewiarygodnie. A słownik lub telefon? Zostaw je na inne momenty.

Jeśli podczas roku nie miałeś możliwości, aby poświęcić wystarczająco dużo czasu na naukę języka, to okres wakacyjny jest świetnym sposobem, aby nadrobić zaległości i jesienią ruszyć z nową mocą. Łatwiej jest utrwalić wszystko w wakacje, powtórzyć, nadrobić zaległości i kroczyć dalej, aby osiągnąć swój cel.

Połącz przyjemne z pożytecznym

Poza kursem korzystaj z różnych źródeł, np. oglądanie filmów na Netflixie w oryginale, przeglądaj anglojęzyczne social media, oglądaj interesujące Cię filmiki na Youtube po angielsku.

Stawiaj na systematyczność

Wielu z nas podczas wakacji odchodzi część obowiązków. Jeśli studiowałeś – czeka Cię przerwa semestralna. Masz dzieci – odchodzą obowiązki związane ze szkołą. Masz więcej czasu dla siebie i co najważniejsze żyjesz spokojniej. Warto wykorzystać ten wakacyjny, pozytywny czas, aby kontynuować lub rozpocząć swoją przygodę z językiem. Nauka języka obcego to stanowczo przyjemność i inwestycja w samego siebie. Dodatkowo pomyśl, ile korzyści przyniesie Ci taki kurs. Nasz wakacyjny kurs językowy jest nastawiony przede wszystkim na komunikację i słownictwo oraz usystematyzowaniu gramatyki. Dbamy o luźną atmosferę, tak, aby ten czas był dla Ciebie przyjemnością, a nie obowiązkiem. A skuteczność zajęć jest gwarantowana.

Zapisz się